BOXX kids

  • Štítek:
  • Tvůrce:

BOXX kids je česko-australská značka trendy a pohodlného dětského oblečení pro malé minimalisty. Jejím cílem je vytvářet kvalitní nadčasové kousky, které vydrží vše od hraní po praní, které se budou dále předávat mezi sourozenci a kamarády, a které jsou lepší jak pro citlivou dětskou pokožku, tak pro naši planetu. BOXX kids šije pouze z materiálů od evropských výrobců a bio látek s certifikací GOTS. Což je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace, která zaručuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu.

BOXX kids je partner organizace One Tree Planted, která vysazuje stromy po celém světě, a v blízké budoucnosti chystá další podobné smysluplné projekty.

Často se měnící se kolekce a výprodeje tu nespatříte, zručné švadlenky z okolí Liberce šijí po malých množstvích podle poptávky. Zuzana i Dasha totiž věří, že nákupem v BOXX kids a dalších etických značek budou i další rodiče volit takový svět, jaký si přejí pro svoje děti.