Flóra

Radka tvoří pletenou módu pro děti. Pletla její babička, maminka a své umění předaly i Radce. Ta navázala na rodinnou tradici této krásné ruční tvorby, ale přizpůsobila ji současným trendům.

Radka založila značku Flóra, pod kterou plete stylové čepice rozmanitých střihů a barev. Velký důraz klade na výběr materiálu, aby čepičky byly jemné, nekousaly a zároveň vydržely dlouho krásné. Radka plete čepice, které se dědí a přináší radost mnoho let.

Rychle zapomeňte na babičku sedící v ušáku s pletacími jehlicemi. Radka dokazuje, že dětská pletená móda může být svěží, mít nadčasový design a ještě u toho být moderní a trendy.

Do své tvorby proplétá otisk dnešní doby. Dokáže ze své příze vykouzlit čepice v barvě trikolóry k výročí samostatného Československa, podzimní čepice plete očko po očku v barvách spadaného listí a na jaře zdobí hlavičky dětí veselé pastelové tóny.

Název značky Flóra vznikl podle Radčiny oblíbené knihy pro děti, s jejíž autorkou se dokonce osobně setkala. Flóra totiž “plete krásně jako máma”.

Tvůrce pilně pracuje na doplnění produktů a už brzy tu objevíte něco jedinečného. Prozkoumejte zatím naše další autory.