Hra Dvorek pro menší děti

890  + doprava
Cena garantovaná tvůrcem
Výrobek kupujete za nejlepší cenu na trhu, stanovenou samotným autorem.

Tvůrce vzkazuje

Jsme na dovolené do 22.8. Veškeré objednávky vyřídíme hned po návratu. Děkujeme za pochopení

do 7 dnů od objednání Proč se vyplatí počkat?

Zeptat se na tento produkt
O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

DVOREK je hrací podložka s pěti dřevěnými zvířátky, která vaše děti naučí, co vše skrývá typický vesnický dvorek.
Každé zvíře má svůj kurníček či pelíšek, ale to neznamená, že třeba husa nemůže pozvat kočku na odpolední čajík a místo zbyde i pro oblíbeného angličáka.
Dá se jednoduše složit do praktického pytlíčku a vzít kamkoliv na cesty.

Vše autorský ruční tisk na vysokogramážové nebělené plátno, barvami na vodní bázi.
Materiál: 100% bavlna 300g/m2
pytlíček: 100% bavlna
březová překližka, přelakováno lakem s certifikací na dětské hračky

Rozměry: podložka 52x70 cm
ve složeném pytlíku 26x33 cm

Údržba: lze prát standartně v Pračce a žehlit na vysoké teploty, dřevěné hračky otírat vlhkým hadříkem

Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Recenze zobrazujeme v původním jazyce a znění.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Marie Chladová
Klínovice 12
38601 Klínovice
Česká republika
IČ: 87475341

O Tvůrci

Když se Marii a Viktorovi narodil syn, jen neradi by mu pořídili laciné a nepříliš vkusné výrobky z Číny, kterých byla hromada. Chtěli, aby jejich dítě mělo pěkné, zábavné, tak trochu prdlé, ale hlavně kvalitní hračky z bezpečných a k přírodě šetrných materiálů. Proto začali vyrábět vlastní hračky, které rozvíjí estetické vnímání, motorický rozvoj, cit, hravost a smysl pro humor. A zároveň potěší i oko rodičovo.

Marie a Viktor, pár stojící za značkou The Three Trees věří, že děti nepotřebují mít doma celou hromadu hraček, ale stačí pár dobrých a trvanlivých, které třeba mohou zdědit i jejich děti...

Dílna značky The Three Trees je tak trochu i domovem Marie a Viktora. V jejich starém venkovském domě s velkou stodolou, kde už dávno neleží seno, ale sítotiskové stoly, barvy a látky, vznikají v malých sériích jejich vlastní hračky, vyráběné s ohledem na životní prostředí, z lokálních a přírodních materiálů, ručně a s důrazem na kvalitu a design.
 Nezřídka se stává, že odbíhají od vaření a rozestavěných domečků z kostek do dílny, kde se zápalem a nadšením tisknou nejnovější nápady, aby je pak náležitě otestovaly jejich vlastní děti, nejlepší rádci a kritici. :)

S důrazem na šetrnost k přírodě a zdraví dětí, ručně tisknou své originální motivy pouze teplem fixovanými barvami na vodní bázi. Postup, který je časově náročnější, ale odvedený s radostí a s čistým svědomím, že dostanete ručně vyrobený poklad, originál každým coulem.