Jitka Chmelíková

  • Štítek:
  • Tvůrce:

Jitka navrhuje a šije především kabelky, tašky, batohy či peněženky v malých originálních kolekcích z kvalitních materiálů ideálně od dalších domácích tvůrců. V poslední době propadla přírodním materiálům, jako je len, bavlna. Všechny výrobky jsou od A do Z jejím výtvorem - od návrhu přes střih až do posledního detailu. Na precizní zpracování a kvalitu je přísná, za což může její vrozená vlastnost - je puntičkářka, ale v šití to není na škodu.

Šití a nejrůznější tvoření jsou její velkou vášní už od malička, proto střední oděvní průmyslovka byla jasnou volbou. Má na to tedy i papír! S razítkem :-).! Vždycky navrhovala a šila především pro sebe. Až mateřská s dvěma dětmi jí doslova obrátila život naruby - šití se stalo vedle dětí hlavní náplní jejích "dovolenkových" dní a po jejich skončení se po velkém přemýšlení rozhodla vrhnout do šití naplno. Přiznává, zároveň s velkými obavami, ale věří, že když vás něco skutečně baví a naplňuje, stojí za to za tím jít...

A proč šije hlavně pro děti? Protože dětský svět nemá hranic a Jitka tak může naplno pustit uzdu své fantazii a tak trochu si plnit i svá dětská přání.