JOELLE Details

  • Tvůrce:

Přinášíme na trh přebalovací a hrací dětské podložky, které jsou navrženy a eticky vyrobeny v ČR. Nemusí se prát jako látkové a nemusí se vyhazovat jako jednorázové podložky. Stačí přetřít mokrým hadříkem a můžeme opět použít.

Našim hlavním cílem je ulehčit život co nejvíce maminkám a přitom nezapomínat na naši přírodu. Chceme podporovat kreativní činnosti a aktivity dětí a jejich rodičům chceme zjednodušit následný úklid.

Za každou firmou se skrývá nějaký příběh. Ten náš začal při kolaudaci nového domečku našich přátel. Jak všichni víme, součástí každé správné návštěvy je přece teta se strejdou. Strejda dostal jasný úkol – pohlídat dvouletou dcerku hostitelů. Jakožto hodný strejda svolil k malování. Dopadlo to skoro úspěšně! Barva byla všude možně, jen ne na papíře. Z hodného strejdy se rázem stal zlý strejda. A tak jsme začali uvažovat nad něčím, co by se snadno čistilo, pěkně vypadalo a nebylo jednorázové. Na našem trhu jsme ale nic takového nenašli. A tak jsme si to vyrobili.

Naše víceúčelové přenosné dětské podložky jsou vyrobeny z umělé kůže. Podložky jsou bezftalátové a splňují normu ÖKO TEX STANDARD 100, výrobní třída I, vhodné pro děti do 3 let.