Dřevěné příběhové kostky od ilustrátorky Andrey Tachezy

495  + doprava
Cena garantovaná tvůrcem
Výrobek kupujete za nejlepší cenu na trhu, stanovenou samotným autorem.

Nedostupné

O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Hra bez pravidel, pro malé i velké, podporující fantazii. Záleží na vás, zda jeden kostky složí a druhý bude vyprávět příběh, nebo jestli kostky budete skládat postupně a stejně jako kostek, bude přibývat i vět ve vašem příběhu. Hru může hrát více hráčů, nebo si jí jeden může zahrát sám, pro potěchu. Kdo chce, může si příběhy zapisovat. Ale stejně jako na hraní, můžou kostky sloužit jako dekorace, kterou si můžete měnit podle nálady.

Kostky jsou dřevěné (dřevo není broušené, takže kostky nejsou dokonale pravidelné), polepené čtverečky s mými obrázky a povrchově jsou ošetřeny matným lakem. Je k nim přiložen plátěný cestovní pytlíček a uloženy jsou v papírové krabičce 10x15 cm.

Rozměr jedné kostky 3x3x3 cm, balení obsahuje 9 kostek.

Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Zásilky jsou odesílány 1x týdně, obvykle ve středu. Pokud na zboží spěcháte, kontaktujte mne prosím. Na produkty ke stažení se cena za dopravu nevztahuje.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Andrea Tachezy
Gogolova 4
11800 Praha 1
Česká republika
IČ: 63644479

Štítky

O Tvůrci

Andrea Tachezy je ilustrátorka převážně dětských knih, absolventka VŠUP, která pod značkou and… vytváří drobné designové produkty.

Jedná se o výrobky z různých materiálů, převážně textilu a papíru (ale i dřeva a porcelánu), které spojuje autorčin výtvarný rukopis. U výrobků z textilu převažuje recyklace, Andrea pracuje s materiály ze secondhandů, které pečlivě a se zaujetím vášnivého sběratele vyhledává a díky tomu je vlastně každý výrobek originál.

Papírové produkty zase připomenou autorčiny ilustrace a prolíná se v nich svět zvířat, drobných postaviček a přírody. Produkty Andrey Tachezy jsou hravé, nepostrádají humor, a ocení je nejen děti, ale i dospělí.