Zilli Kids x Karolína Stryková

První limitovaná kolekce ve spolupráci YUY se Zilli Kids a Karolínou Strykovou je tady!

Propojili jsme kreativní duši nadané ilustrátorky Karolíny Strykové se šikovným Tvůrcem YUY Zilli Kids a vznikl jeden z našich nejoblíbenějších produktů v limitované edici - mušelínová zavinovačka s autorským potiskem.

Multifunkční zavinovačku považujeme za nepostradatelného každodenního pomocníka pro maminky a jejich děti. Nedáme dopustit na její víceúčelné použití, ani na neodolatelnou měkkost a odolnost prodyšeného mušelínu, který je vhodný i pro citlivu dětskou pokožku a zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu. Ať už jako přikrývka, přebalovací podložka, ručník nebo deka na hraní bude “mušelinka” kdykoliv po ruce od narození miminka skrz jeho batolecí a dětské roky.

Autorem potisku je Karolína Stryková, nadaná grafička, krasopiska a autorka ilustrací dvou dětských knih i vizuálních identit několika českých firem a projektů. Této výjimečné edici propůjčila svůj nezaměnitelný rukopis a navrhla nadčasový barevný vzor pro kluky i pro holky.

Výrobcem a autorem produktu je Zilli Kids v čele se zakladatelkami Elenou a Katkou, jimž učaroval mušelín a ve spolupráci s ilustrátory z něj vyrábí zavinovačky a basic módu pro děti.


V této sekci není žádné zboží