Skládanka Nenudi

+ doprava

Toto zboží je distribuováno elektronicky.

Zdarma ke stažení

Zeptat se na tento produkt
O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Dárek pro vás od naší oblíbené ilustrátorky Andrey Tachezy - zábavná skládanka Nenudi k vystřižení. Na cesty, do parku na piknik nebo prostě jen tak domů.

Nenudy můžete skládat do podoby čtyř zábavných postaviček. Promíchejte hlavy, těla i nohy dle libosti, o zábavu bude postaráno. Nenudy si můžete vytisknout dvakrát a zahrát si originální pexeso. Nebo si na druhou stranu kartiček s dětmi klidně namalujte Nenudy svoje vlastní.

Nenudi jsou pro vás volně ke stažení. Po stažení dokument vytiskněte na tvrdší arch papíru A4 (gramáž minimálně 250g/m2) a vystřihněte podle přerušovaných čar.Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Recenze zobrazujeme v původním jazyce a znění.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Andrea Tachezy
Gogolova 4
11800 Praha 1
Česká republika
IČ: 63644479

O Tvůrci

Andrea Tachezy je ilustrátorka převážně dětských knih, absolventka VŠUP, která pod značkou and… vytváří drobné designové produkty.

Jedná se o výrobky z různých materiálů, převážně textilu a papíru (ale i dřeva a porcelánu), které spojuje autorčin výtvarný rukopis. U výrobků z textilu převažuje recyklace, Andrea pracuje s materiály ze secondhandů, které pečlivě a se zaujetím vášnivého sběratele vyhledává a díky tomu je vlastně každý výrobek originál.

Papírové produkty zase připomenou autorčiny ilustrace a prolíná se v nich svět zvířat, drobných postaviček a přírody. Produkty Andrey Tachezy jsou hravé, nepostrádají humor, a ocení je nejen děti, ale i dospělí.