Skládanka Nenudi

+ doprava

Toto zboží je distribuováno elektronicky.

Zdarma ke stažení

O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Dárek pro vás od naší oblíbené ilustrátorky Andrey Tachezy - zábavná skládanka Nenudi k vystřižení. Na cesty, do parku na piknik nebo prostě jen tak domů.

Nenudy můžete skládat do podoby čtyř zábavných postaviček. Promíchejte hlavy, těla i nohy dle libosti, o zábavu bude postaráno. Nenudy si můžete vytisknout dvakrát a zahrát si originální pexeso. Nebo si na druhou stranu kartiček s dětmi klidně namalujte Nenudy svoje vlastní.

Nenudi jsou pro vás volně ke stažení. Po stažení dokument vytiskněte na tvrdší arch papíru A4 (gramáž minimálně 250g/m2) a vystřihněte podle přerušovaných čar.Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Zásilky jsou odesílány 1x týdně, obvykle ve středu. Pokud na zboží spěcháte, kontaktujte mne prosím. Na produkty ke stažení se cena za dopravu nevztahuje.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Andrea Tachezy
Gogolova 4
11800 Praha 1
Česká republika
IČ: 63644479

O Tvůrci

Andrea Tachezy je ilustrátorka převážně dětských knih, absolventka VŠUP, která pod značkou and… vytváří drobné designové produkty.

Jedná se o výrobky z různých materiálů, převážně textilu a papíru (ale i dřeva a porcelánu), které spojuje autorčin výtvarný rukopis. U výrobků z textilu převažuje recyklace, Andrea pracuje s materiály ze secondhandů, které pečlivě a se zaujetím vášnivého sběratele vyhledává a díky tomu je vlastně každý výrobek originál.

Papírové produkty zase připomenou autorčiny ilustrace a prolíná se v nich svět zvířat, drobných postaviček a přírody. Produkty Andrey Tachezy jsou hravé, nepostrádají humor, a ocení je nejen děti, ale i dospělí.