O YUY

YUY vzniklo z velké lásky k poctivým, kvalitním a krásným produktům pro děti a z obrovské úcty k jejich tvůrcům - výrobcům, designérům a autorům.

Na počátku jsme jen tiše obdivovaly originální kousky, které vznikají v dílnách nezávislých značek. Nedalo se jim odolat a brzy nám dorazily první balíčky převázané mašlí, s osobním vzkazem a s produkty, které voněly po květinách a probudily touhu už nikdy nenakupovat jinak. Co nevidět se z těch krásných výrobků tešily nejen naše děti, ale i děti našich kamarádů a známých.

Chybělo nám však jedno místo, kde bychom zároveň našly celý sortiment těch nejlepších nezávislých českých i zahraničních tvůrců pohromadě, kde bychom mohly načerpat inspiraci, dostat kvalifikovanou radu ohledně výrobku a také rovnou nakoupit. Chtěly jsme podpořit svým nákupem přímo tvůrce a vědět, že za svůj výrobek dostane opravdu férovou cenu a to nákupem ani ve vybraných kamenných prodejnách ani e-shopech nešlo.

Ponořené do tajů nezávislé tvorby jsme zjistily, že i samotné tvůrce leccos trápí. V cestě k prodeji do zahraničí, který je tak důležitý pro rozvoj jejich značky, jim stojí jazyková bariéra nebo prostředky. Jsou opravdu báječní ve svém řemesle, ale činnosti jako marketing, propagace, legislativa nebo třeba cenotvorba jsou pro ně španělskou vesnicí a napojení na ty správné odborníky není jednoduché.

Tichý obdiv a dobrý pocit z podpory konkrétního autora přerostl v lásku a touhu pomoct i ostatním tvůrcům.

Tak se zrodil YUY – online platforma, která propojuje tvorbu těch nejlepších nezávislých Tvůrců s milovníky originálních a kvalitních produktů pro děti a partner, který pomáhá autorům při rozvoji jejich značky.

Tvůrce i produkty vybíráme pečlivě

Hledáme jen ty nejlepší nezávislé Tvůrce z Česka i celé Evropy, jejichž originální produkty vynikají výjimečným designem a kvalitním zpracováním. Známe příběh i původ každého z nich. Tyhle mimořádné kousky většinou v běžném obchodě nenajdete.

Detailní informace skrz naskrz

Rychlé a snadné nalezení produktu Vám usnadní jednoduché filtry, štítky a uspořádání v přehledných kategoriích. Každý produkt má rovněž detailní popisek, který obsahuje vše, co by Vám pověděl sám autor mezi čtyřma očima.

Získáváte opravdovou hodnotu za férovou cenu

Na YUY nakupujete výrobky přímo od těch, kteří je vytvořili za nejlepší cenu na trhu garantovanou samotným autorem. Bez skrytých poplatků a jiného navýšení. Tvůrce podporujete přímo a on se může i díky Vám věnovat tomu, co ho naplňuje nejvíc. Tvorbě.

Jedno místo pro nákup i inspiraci

YUY Vám umožňuje komunikovat i nakupovat od těch nejlepších Tvůrců na jednom místě. Sledování jen jedné platformy Vám ušetří čas, sjednocené obchodní podmínky starosti a výhodnější sazby za dopravu peníze. V jednom přehledném košíku a jednou pohodlnou platbou vyřešíte nákup i od několika Tvůrců zároveň.

Podáváme pomocnou ruku v podnikání

Otvíráme zapáleným kreativcům dveře přímo k jejich zákazníkům. Poskytujeme jim prostor, kde svou tvorbu mohou prodávat a soustředit se na to, co je baví. Zároveň jim pomáháme s nastavením férové cenotvorby, napojujeme je na ty správné odborníky a fungujeme jako podpora při rozvoji značky.