Manšestrová sukně (vel 3-7 let)

750  + doprava
Cena garantovaná tvůrcem
Výrobek kupujete za nejlepší cenu na trhu, stanovenou samotným autorem.

do 7 dnů od objednání

Zeptat se na tento produkt
O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Na sukýnce poutko, na poutku veselá ozdůbka a v pytlíčku se schová něco z procházky. Hedvábně měkká, nesmírně pohodlná a neskutečně krásná manšestrová sukně pro všechny malé parádnice.

Sukně je vhodná pro každou příležitost - od každodenního dovádění venku, nošení do školky, školy a města až po slavnostnější verzi v kombinaci s vhodných topem. Ozdoba na sukýnce je odepínatelná.

Sukně se vyrábí ve 2 krásných barvách.

Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Vyzvedněte si svou objednávku od Tvůrce U Sta hromů zdarma, osobně na adrese Milady Horákové 27, Praha 7. Až bude zakoupené zboží připravené k vyzvednutí, budeme vás informovat e-mailem.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Tereza Juricová
Pod Cihelnou 654/2
16100 Praha 6
Česká republika
IČ: 76505367

Štítky

O Tvůrci

U sta hromů tvoří dvojice autorek – ilustrátorka Anna a Tereza, která se zabývá grafickým designem. Sešly se u realizace autorské pohádkové knihy, při níž našly společný tvůrčí tón a postupně se jejich spolupráce rozvinula až ke vzniku společného studia.

Věnují se práci s papírem a textilem, proměňují je v kousky, které rozumí řeči dětí. Inspiraci nacházejí na každém kroku a krok za krokem každý nápad získává svou konečnou podobu v tvůrčím procesu, který je nesmírně baví a těší.