Bavlněné basic triko

320  + doprava
Cena garantovaná tvůrcem
Výrobek kupujete za nejlepší cenu na trhu, stanovenou samotným autorem.

do 14 dní od objednání Proč se vyplatí počkat?

Zeptat se na tento produkt
O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Jednobarevné triko z příjemného lehkého úpletu vyrobeného v ČR. Vybrat můžete ze tří barev – pudrová, koňak, zelená. Bude se skvěle hodit ke lněným kraťasům.

materiál: 95% bavlna 5% elastan, certifikace OEKO-TEX® STANDARD 100 (vhodné pro děti do 3 let)

údržba: perte naruby na nízký stupeň

Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Recenze zobrazujeme v původním jazyce a znění.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Mgr. Hana Vyjídáčková
Svojanov 8
78325 Bouzov
Česká republika
IČ: 07424817

Štítky

O Tvůrci

Oblečení pro děti vzniká pod rukama Hanky Vyjídáčkové, která začala šít s narozením první dcery. Dnes už má tři děti, které vždy jako první zkouší a testují každý kousek.

Všechno oblečení je ušito z českých nebo evropských látek z přírodních materiálů, jako je bavlna a len. Samozřejmostí je také certifikace látek pro nejmenší děti. Snahou autorky je, aby se oblečení dalo snadno vzájemně kombinovat a vydrželo dětem co nejdéle.

A proč Z maringotky? Maringotka sloužila jako přechodné bydliště při opravě 200 let starého domku, který stojí v malé vesničce, kde začíná silnice a odkud je výhled na hrad Bouzov. S přibývajícími dětmi a postupující rekonstrukcí se z maringotky stala útulná šicí dílna.