MOM

  • Štítek:
  • Tvůrce:

Šátky MOM navrhuje Jana Kráčmarová, která stojí za legendární českou šátkovou značkou Omnifera. Jana vystudovala fakultu architektury a do porodu syna působila ve vlastní architektonické kanceláři. Aktuální potřeby ji však přivedly na myšlenku vlastních šátků na nošení dětí, které pro vás a vaše nejmenší vytváří od roku 2014 pod značkou Omnifera, poslední dva roky také v samostatné kolekci MOM.

MOM = Minimální OMnifera

MOM je ryze český šátek. Design a grafika jsou prací Jany Kráčmarové, šátky jsou utkány i ušity v České republice.

Šátky MOM jsou revoluční ve svém minimalismu, kterým reagují na přehršel divokých vzorů a barev. Vrací se k jednoduchosti nejen designem, ale i materiálem, kterým je 100% bavlna.

Vzhledem k pečlivě studované konstrukci látky a její gramáži jsou šátky velmi univerzální a využijete je od narození miminka až po konec nosícího období. Vám tedy zbývá jen jediné - vybrat si tu správnou barvu.

Jana miluje detaily a do posledního si je navrhuje osobně. S balením a odesíláním jí pomáhá její manžel Borek. Všechny šátky pečlivě testovaly jejich děti, Borek a Diana, které jsou nedílnou součástí týmu. Můžete si být jisti, že výrobku, který kupujete, věnovali všichni čtyři maximální péči.