Mohérový pléd

999  + doprava
Cena garantovaná tvůrcem
Výrobek kupujete za nejlepší cenu na trhu, stanovenou samotným autorem.

Tvůrce vzkazuje

Milé a milí, viac balíčkov už do Vianoc bohužiaľ nestihnem. Ďakujem vám za priazeň a s radosťou vám budem s háčikom a ihlicami k dispozícii v roku 2021♥ Vaša Gabul

do 7 dnů od objednání

Zeptat se na tento produkt
O produktu
Doprava
Recenze
Prodejce

Jemný, variabilní, pletený ...

Na každodenní nošení i na slavnostní příležitosti. Velký obdélníkový pléd je zhotoven z úžasné směsi kid mohéru a hedvábí. Navzdory své křehkosti překvapivě zahřeje. Je velmi příjemný na dotek a určitě ho využijete v každém ročním období. Noste ho přes ramena, jako kapuci, nebo uvázaný kolem krku.

Složení: 75% mohér, 25% hedvábí

Rozměr: cca 75*260 cm

Doporučuji prát jemně ve studené vodě a sušit ve vodorovné poloze. Možné prát na 30 stupňů.

Zboží, které si na YUY vyberete Vám s láskou zabalí a zašle přímo autor. Proto se mohou nabízené možnosti dopravy lišit dle země odeslání a doručení. Možnosti dopravy tohoto Tvůrce zobrazujeme níže a preferovaný způsob si zvolíte v košíku. Zemi doručení lze upravit v horní liště.

Recenze zobrazujeme v původním jazyce a znění.

Zakoupili jste tento produkt? Buďte první kdo ho ohodnotí! Vaše recenze pomůže autorovi i dalším nakupujícím při rozhodování.

Tento výrobek nakupujete od

Antonín Setnička
Ořechov 44
59452 Ořechov
Česká republika
IČ: 05449693

O Tvůrci

Háčkování a pletení se Gábina začala věnovat ve snaze vytvořit něco pěkného a neobvyklého pro sebe a svoje blízké. Když se jí postupně narodily dvě dcerky, začala přirozeně tvořit i výrobky pro děti. Dečky, čepičky, šály, papučky i svetříky, to vše z příjemných, přírodních a certifikovaných materiálů. Všechny vyrobené ručně a s láskou.