Shark In The Park

Toto krásné oblečení tvoří maminka a designérka Bára. Do každé kolekce pečlivě vybírá kvalitní látky, ladí příjemné barevné kombinace a navrhuje zajímavé střihy s mnoha praktickými detaily. Oblečení se také vyznačuje nápaditými potisky, které nikde jinde nenajdete.

Název SHARK IN THE PARK vyjadřuje dětskou hravost a dravost. To se odráží především na obrázcích a celopotištěných látkách. Motivy jsou minimalistické nebo lehce naivní a zábavné. Rozvíjí tak dětskou představivost a děti je rády nosí.

Žraločí oblečení dobře sedí, nikde netlačí a děti v něm neztrácí prostor k pohybu. Kde je třeba také chrání. Díky ležérnímu střihu a praktickým vychytávkám s vaším dítětem poroste. Je ušité šikovnými českými švadlenami s velkým důrazem na kvalitu zpracování. Oblíbeným materiálem jsou především úplety od evropských výrobců, které jsou testované pro děti do 3 let, tedy mají certifikát Oeko-tex standard 100.

Ať už jde o tepláky, trička a mikiny nebo bundy, vše se dobře kombinuje. Třeba i mezi sourozenci nebo dětmi a rodiči. Bára totiž ve svých kolekcích myslí na celou rodinu.

To vše dětem můžete dopřát na hřišti, ve školce či ve škole nebo když půjdete na společenskou událost. Shark in the Park je totiž stylový a dokonale univerzální.


Tvůrce pilně pracuje na doplnění produktů a už brzy tu objevíte něco jedinečného. Prozkoumejte zatím naše další autory.